Karjeras iespējasPrakses iespējas

Starptautiskā auditorfirma Nexia Audit Advice katru gadu piedāvā prakses vietas finanšu, grāmatvedības un audita specialitāšu studentiem, tādējādi nodrošinot iespēju auditorfirmas vadošo speciālistu vadībā apgūt nepieciešamas praktiskas iemaņas iepriekšminētajās jomās.
 
Nexia Audit Advice informē par iespēju iziet praksi grāmatvedības un audita jomā laikā periodā no 2021. gada jūnija līdz 2021. gada decembrim.
 
Pēc prakses noslēguma rezultātiem tiks veikta katra praktikanta individuāla atestācija saistībā ar turpmākās sadarbības iespējām.
 
Pretendentu atlase prakses iziešanai tiks veikta uz konkursa pamata (sk. zemāk). Jautājumus par prakses iespējām lūgums sūtīt uz e-pastu info@nexia.lv, norādot "prakse_jautajums".
 
Konkurss notiek periodā no 09.06.2021. līdz 30.06.2021. un ietver sevī sekojošus posmus:
  1. Dalībai konkursā nepieciešams aizpildīt noteikta parauga veidlapu, pievienojot CV, kā arī motivācijas vēstuli, un nosūtot tos uz e-pastu info@nexia.lv (ar piezīmi "prakse"), kurus izskatīs konkursa organizatori.
  2. Tiem pretendentiem, kuriem tiks nosūtīts uzaicinājums, paredzētajā laikā būs jāiziet pārrunas, kā arī veiksmīgi jānokārto tests.
Konkursa rezultāti tiks pasludināti 2021. gada 30. jūnijā.
 
Prakses grafiks un programma tiks saskaņoti individuāli.