Par mumsKlienti

Nexia Audit Advice ir veiksmīga pieredze pakalpojumu sniegšanā privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī lielajiem uzņēmumiem un starptautiskajiem holdingiem.
 
Nexia Audit Advice mērķis ir atbalstīt vietējās kompānijas, tām augot, un caur Nexia International tīklu, mēs varam arī palīdzēt saviem klientiem pārliecinoši ienākt jaunajos starptautiskajos tirgos.
 
Nexia Audit Advice šobrīd sniedz pakalpojumus aptuveni 600 klientiem. Šie klienti pārstāv dažādas nozares, industrijas un uzņēmējdarbības formas, kā arī atšķiras pēc struktūras un biznesa sarežģītības. Tajos ietilpst gan publiskā, gan privātā biznesa sektora uzņēmumi un organizācijas, uzņēmumi ar vietējām saknēm  un starptautiskas uzņēmumu grupas. Kompānija arī revidē ES līdzfinansētos projektus, kā arī tai ir pieredze kopīgajos revīziju projektos sadarbībā ar Nexia International tīklu. 
 
Nexia Audit Advice arī sniedz pakalpojumus sabiedriskas nozīmes struktūrām, ieskaitot uzņēmumus, kuru vērtspapīri tiek kotēti Nasdaq Riga biržā (kompānijas ar akciju un obligāciju publiskajiem piedāvājumiem).