PakalpojumiFirst North

Nasdaq First North darbojas kā Daudzpusējā Tirdzniecības Sistēma, kuru pārvalda dažādas Nasdaq grupas biržas. Tam nav Eiropas Savienības regulētā vērtspapīru tirgus statusa. First North tirgū iekļautajiem uzņēmumiem ir saistoši First North noteikumi, taču uz tiem nav attiecināmas regulētajā tirgū iekļautajiem uzņēmumiem noteiktās prasības. Šādu investīciju risks var būt augstāks nekā regulētajā tirgū. Tas var norādīt arī uz potenciāli agstāku ienākumu no investīcijām.
 
2017. gada 13. septembrī Nasdaq Riga fondu birža piešķira Nexia Audit Advice First North sertificēta konsultanta statusu Latvijā. Sertificētā konsultanta uzdevums ir palīdzēt uzņēmumam izpildīt tirgus noteikumu prasības un sekot līdzi, lai uzņēmums ievērotu informācijas atklāšanas prasības, un investoru rīcībā būtu pietiekams informācijas apjoms investīciju lēmumu pieņemšanai.
 
 
Nexia Audit Advice nodrošina kvalitatīvo, profesionālo pakalpojumu un konsultāciju sniegšana klientiem, tostarp tiem, kuri vēlas piesaistīt finansējumu savas darbības paplašināšanai un plānu realizācijai, iekļaujot savus pārvedamos vērtspapīrus alternatīvajā tirgū First North. Nexia Audit Advice kā First North Sertificētā konsultanta uzdevums ir palīdzēt mūsu klientiem izvēlēties piemērotāko risinājumu, iekļaujot savas akcijas vai parāda vērtspapīrus alternatīvajā tirgū First North.