Karjeras iespējas
Izglītība un karjeras iespējas

Auditorfirmas darbinieku spējas, kompetence un apņemšanās ievērot ētikas prasības lielā mērā nosaka darba uzdevumu atbilstību profesionālajiem standartiem un normatīvajām prasībām. Tāpēc firmas komandā mums ir svarīgi piesaistīt godprātīgas personas, kurām piemīt spējas attīstīt savas iemaņas un vēlme iegūt firmas darbā nepieciešamo kompetenci.
 
Iemesli, kāpēc darbinieki izvēlas darbu Nexia Audit Advice komandā, ir nepārtraukta profesionālā attīstība, tostarp profesionālā apmācība, iespēja iegūt daudzpusīgas zināšanas pieredzējušo speciālistu vadībā, kā arī darbs draudzīgā darba vidē un atbalsts no profesionāļu kolēģu puses. Nepārtrauktas profesionālās apmācības nodrošināšanā firmai ir pieejami attiecīgie iekšējie tehniskie un mācības resursi, nepieciešamības gadījumā tiek izmantoti kvalificēto ārējo personu pakalpojumi. Mūsu darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja iegūt starptautisko pieredzi ārvalstu auditorfirmās Nexia International tīkla ietvaros.
 
Ja Jums ir attiecīga izglītība vai arī studējat un vēlāties iegūt darba pieredzi, sūtiet mums savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: info@nexia.lv.