Par mumsPar mums

Nexia Audit Advice ir viena no lielākajām zvērinātu revidentu komercsabiedrībām Latvijā. Tā tika dibināta 2006. gadā un, strauji paplašinoties un apvienojoties ar trim citām atzītām zvērinātu revidentu komercsabiedrībām, kuras turpina darboties kā atsevišķas filiāles, Nexia Audit Advice tagad ir 4 biroji, kas atrodas Latvijas galvenajās ekonomiskajās pilsētās - Rīgā, Liepājā, Ludzā un Valmierā. Tas nozīmē, ka kompānija ir unikāli pārstāvēta katrā Latvijas reģionā.
Nexia Audit Advice tika reģistrēta Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas Zvērinātu revidentu komercsabiedrību reģistrā 2006. gadā, licences numurs ir 134. Kompānija ir arī Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas biedrs.
 
Nexia Audit Advice Latvijā pārstāv vienu no lielākajiem neatkarīgo grāmatvedības un konsultāciju firmu tīkliem visā pasaulē - Nexia International. Kā Nexia International tīkla dalībfirmai Nexia Audit Advice ir unikālā pozīcija, kas ļauj piedāvāt labākos revīzijas un apliecinājumu, grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumus neatkarīgi no tā, vai esat mazs, ģimenes vai starptautiskais uzņēmums. 
 
Nexia Audit Advice ir Nexia Baltic Region Umbrella Group dalībfirma.
 
Nasdaq Riga fondu birža piešķira Nexia Audit Advice First North sertificēta konsultanta statusu Latvijā. First North sertificētie konsultanti sniedz uzņēmumiem nepieciešamo atbalstu pieteikšanas procesā Nasdaq Baltic Alternatīvajam tirgum First North, kā arī nodrošina, lai uzņēmumi pastāvīgi izpildītu visas First North prasības.
 
 
 
Zvērinātu sertificētu grāmatvežu asociācija (Association of Chartered Certified Accountants, ACCA) ir piešķīrusi Nexia Audit Advice statusu "ACCA Approved Employer – Professional Development" un platīna statusu "ACCA Approved Employer – Trainee Development", atzīstot mūsu atbalstu ACCA biedriem un ACCA studentiem, kuri apgūst ACCA kvalifikāciju. ACCA akreditēto darba devēju programma atzīst darba devēju augstos personāla apmācības un attīstības standartus.