Par mums
Nexia Audit Advice ir viens no lielākajiem sertificētajiem revīzijas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem Latvijā. Tas tika dibināts 2006. gadā, un tagad ir unikāli pārstāvēts ar 5 birojiem, kas atrodas Latvijas galvenajās ekonomiskajās pilsētās (2 biroji Rīgā, bet citi - Liepājā, Ludzā un Valmierā). Uzņēmums strauji paplašinājās, apvienojoties ar trim citām atzītām revīzijas kompānijām, kuras turpina darboties kā atsevišķas filiāles. Tas nozīmē, ka uzņēmums ir unikāli pārstāvēts katrā Latvijas reģionā.
 
 
 
Nexia Audit Advice Latvijā pārstāv vienu no lielākajiem neatkarīgo grāmatvedības un konsultāciju firmu tīkliem visā pasaulē - Nexia International. Kā Nexia International tīkla dalībfirmai Nexia Audit Advice ir unikālā pozīcija, kas ļauj piedāvāt labākos revīzijas un apliecinājumu, grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumus neatkarīgi no tā, vai esat mazs, ģimenes vai starptautiskais uzņēmums. 
 
Birža Nasdaq Riga piešķira Nexia Audit Advice First North sertificēta konsultanta statusu Latvijā. First North sertificētie konsultanti sniedz uzņēmumiem nepieciešamo atbalstu pieteikšanas procesā Nasdaq Baltic Alternatīvajam tirgum First North, kā arī nodrošina, lai uzņēmumi pastāvīgi izpildītu visas First North prasības.