Apie musPartnersytė Baltijos regione ir ne tik

UAB Nexia JK veiklą pradėjo 2002 m.
 
Per šį laiką UAB Nexia JK užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir tapo viena stipriausių audito, apskaitos, verslo ir mokesčių  konsultavimo paslaugas teikiančių Bendrovių Lietuvos Respublikoje. 
 
UAB Nexia JK atsižvelgdama į šiuolaikinio verslo savybę – tarptautiškumą, t. y. atsižvelgdama į faktą, kad klientų teikiamos paslaugos neapsiriboja Lietuvos Respublikos sienomis ir jos teisiniu reglamentavimu, siekdama sustiprinti savo siekį teikti individualesnes, kokybiškesnes, veiksmingesnes paslaugas ne tik Lietuvos Respublikoje tačiau ir už jos ribų, tarptautinėse rinkose, sustiprino savo poziciją 2018 m. tapdama NEXIA International tinklo nare.
 
Pasirinkę UAB Nexia JK klientai gauna individualesnes, labiau jų poreikiams pritaikytas paslaugas, kurios poreikiui esant gali būti teikiamos ne vieno, bet kelių paslaugų teikėjų, NEXIA International partnerystės pagrindu.
 
Taigi rinkdamiesi UAB Nexia JK, klientas renkasi žinias, patirtį, bei tarptautinių kontaktų bazę.
 
UAB Nexia JK teikdama paslaugas yra lanksti, nesvarbu ar kalbame apie paslaugų teikimą pradedantiesiems verslo subjektams, ar pažengusiems. 
 
Kliento finansinius klausimus UAB Nexia JK padės išspręsti nuo iki: paruoš, valdys, kontroliuos, perduos.
  • UAB Nexia JK koncepcija – užtikrinti klientams patikimą ir aukštos kokybės paslaugų teikimą nacionalinėje ir tarptautinėse rinkose.
  • UAB Nexia JK tikslas – suburti tokią patyrusių specialistų darbo grupę, kuri užtikrintų žinių bei darbo patirties rinkoje panaudojimą.
  • UAB Nexia JK siekis – visuomet pranokti klientų ir darbuotojų lūkesčius, labai aiškiai apibrėžti mūsų Bendrovės požiūrį į verslą ir pažangą.
UAB Nexia JK įdėmiai įsiklauso į savo klientų poreikius ir teikia naujus bei originalius pasiūlymus jų problemoms spręsti, puoselėja ilgalaikius santykius.
 
UAB Nexia JK naudoja šiuolaikines integruotas metodologijas ir technologijas nuoseklioms ir aukštos kokybės paslaugoms teikti.