Mes visada darome tiek,

kiek iš mūsų tikisi klientas ir visada dar ŠIEK TIEK.

Apskaita

Mes siūlome paslaugas, kurios kasdien palengvina klientų buhalterinės apskaitos procesus.

Auditas

Auditas yra ne vien tai, kas turi būti padaryta.

Konsultacijos

Mūsų ilgametė patirtis bus naudinga tuo atveju, jei turite inovatyvių, tačiau tuo pačiu metu bauginančių, viliojančių, tačiau tuo pačiu metu nepamatuotų, idėjų savo verlui.

Apie mus

 „Nexia JK“ – patikimas partneris, išmintingas patarėjas, srities lyderis

Visas audito, apskaitos ir konsultavimo paslaugų spektras

  • Daugiau nei 15 metų patirties tarptautinėje finansų rinkoje
  • Išskirtinės kokybės audito, apskaitos ir konsultavimo paslaugos verslui
  • Visateisė narystė globaliame lyderių tinkle „Nexia International“

„Nexia JK“ savo veiklą pradėjo 2002 metais. Aukščiausios kokybės audito, apskaitos ir konsultavimo paslaugų teikimas pelnė klientų pasitikėjimą ir suteikė mums galimybę nepertraukiamai augti bei plėstis. Šiandien savo padalinius turime visuose trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Dirbame tiek su nacionaliniais, tiek su tarptautiniais klientais iš viso pasaulio.

Įgiję daugiau nei 15 metų patirties ir sukaupę išskirtinių žinių, esame viena lyderiaujančių audito, apskaitos ir konsultavimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Subūrėme gausų darbuotojų kolektyvą, kuris dirba kaip vieninga darni komanda, generuojanti optimalius sprendimus net ir pačiose kebliausiose verslo situacijose. Didžiuojamės savo profesionalais, turinčiais išskirtinę patirtį skirtingose srityse ir nuoširdžiai atsidavusiais bendram darbui.

Visateisė narystė globaliame lyderių tinkle „Nexia International“ suteikia mums galimybę glaudžiai bendradarbiauti su daugiau nei 240 tinklo įmonių, veikiančių daugiau nei 120 pasaulio valstybių. Savo veikloje rūpestingai vadovaujamės „Nexia International“ pamatine vertybe – siekiu puoselėti tvarius bei ilgalaikius santykius su klientais iš viso pasaulio ir visais šio globalaus tinklo partneriais.

Teikiame plataus spektro paslaugas, padedančias verslui spręsti tiek kasdienius klausimus, tiek ir pačius sudėtingiausius iššūkius. Konsultuojame mokesčių ir verslo klausimais, vykdome buhalterinės apskaitos paslaugas, turime išskirtinę patirtį darbo užmokesčio apskaitos srityje. Registruojame užsienio įmones mokesčių mokėtojais Lietuvoje. Vedame finansinę apskaitą Lietuvos įmonėmis ir jų grupėms, turinčioms filialus užsienio šalyse. Atliekame itin kruopštų ir nepriklausomą Lietuvos bei užsienio valstybių įmonių auditą.

Pagrindinis „Nexia JK“ siekis yra patikimas aukštos kokybės paslaugų teikimas nacionalinėje ir tarptautinėje rinkose. Patariame ir padedame įvairaus dydžio įmonėms, verslaujantiems antrepreneriams, individualią veiklą vykdantiems asmenims. Dirbame ir su startuoliais, ir su gerai žinomomis pažengusiomis įmonėmis.

Naudojame naujausias integruotas apskaitos metodologijas ir technologijas, užtikrinančias aukščiausią mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Nuolatos tobulėjame ir nebijome imtis net ir pačių sudėtingiausių užduočių, nes siekiame ne tik išpildyti, bet ir viršyti savo klientų bei partnerių lūkesčius.