Partneri
CBB Konsultāciju Birojs partneri

Kompānijas partneri ir pieredzējušas un profesionālas organizācijas, kas pārstāv mūsu klientu intereses citās valstīs, kā arī nodrošina konsekventu un augstu sniegto pakalpojumu kvalitāti starptautiskā mērogā.


CBB International Ukraine (Ukraina)
CBB Konsultāciju birojs meitas uzņēmums, kas veiksmīgi izmanto uzkrāto profesionālo pieredzi un piedāvā finanšu, grāmatvedības un Konsultāciju pakalpojumus Ukrainas tirgū.
Jak Auditas (Lietuva)
Audita, grāmatvedības un konsultāciju kompānija, kura kā daļa no UHY grupas (ASV), ieņem stabilu vietu starp Lietuvas attiecīgā sektora tirgus līderiem.
Nord Outsourcing (Krievija)
Kompānija piedāvā grāmatvedības, nodokļu uzskaites, algas aprēķināšanas un personāla administrācijas pakalpojumus Krievijā kopš 2006. gada. Nord Outsourcing veido vairāk nekā 80 kvalificētu (ACCA, MBA) speciālistu komanda, kas strādā birojos Maskavā, Voroņežā un Samarā.
Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu asociācija (Latvija)
Nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir attīstīt grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanas kvalitāti. CBB Konsultāciju birojs ir viens no asociācijas dibinātājiem un tajā aktīvi darbojas kopš 2009. gada.
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (Latvija)
LTRK ir nevalstiska un brīvprātīga dažādu nozaru Latvijas uzņēmumu apvienība, kura veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, atbalstot Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses un sniedzot uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus vietējā un starptautiskā līmenī.