Klienti
CBB klienti

Uzņēmuma klientu portfelī ir vairāk nekā 200 dažādu uzņēmumu. Tajā ietilpst nelieli individuālie uzņēmumi, kas specializējas dažādās jomās, kā arīe starptautiski atpazīstami  uzņēmumi ar nevainojamu reputāciju.

Skudra & Ūdris
Unikāls Latvijas advokātu birojs, kas lepojas ar spēju sniegt visplašāko juridisko pakalpojumu klāstu gan vietējā, gan arī starptautiskā mērogā.
Plockmatic
Starptautiska kompānija ar 30 gadu pieredzi integrētu drukas palīgiekārtu ražošanā sadarbībā ar Xerox, Ricoh, Océ, Pitney Bowes, Toshiba un IBM.
  Damps
Viens no lielākajiem Latvijas garšvielu vairumtirgotājiem ar plašu industriālo un mazumtirdzniecības partneru loku.
  Datorikas institūts DIVI
Pilna servisa Latvijas IT uzņēmums, kurš specializējas individuālu integrētu risinājumu izstrādē un ievešanā finanšu sektorā, lietvedībā, kā arī uzņēmējdarbības procesu un resursu pārvaldībā.
  Borenius
Advokātu birojs “Borenius” ir viens no vadošajiem pilna servisa juridiskajiem birojiem Latvijā, kas ietilpst Borenius uzņēmumu grupā ar pārstāvniecībām Somijā, Igaunijā un Lietuvā.
  Sakret
Viens no lielākajiem sauso celtniecības materiālu ražotājiem pasaulē ar vairāk nekā 60 ražotnēm dažādās valstīs.
Bostik
Viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā, ietilpst respektablās Total (Francija) ķīmiso preču ražošanas uzņēmumu grupas sastāvā.
SMP Bank
Vienas no lielākajām Krievijas bankām СМП Банк pārstāvniecība Latvijā.
Baltic Crystal
Baltic Crystal ir modernu monokristālu safīra materiālu ražotājs un piegādātājs, kurus izmanto optiskās elektronikas iekārtās.