Par mums
AS “CBB Konsultāciju birojs” ir viens no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem grāmatvedības, finanšu un nodokļu konsultāciju jomā, viena no retajām ārpakalpojumu kompānijām, kas specializējas lielu uzņēmumu apkalpošanā, kā arī apkalpo valsts kapitālsabiedrības un veselības aprūpes uzņēmumus.
 
“CBB Konsultāciju birojs” ir dibināts 1997. gadā, un veiksmīgi strādā jau 21 gadu. Uzņēmums ir starptautiskā grāmatvedības uzņēmumu tīkla Nexia International  biedrs.
 
Mūsu filosofijas pamatā ir atziņa, ka laiks ir pats vērtīgākais resurss, un svarīgi to izmantot racionāli, efektīvi un mērķtiecīgi. Tieši tāpēc “CBB Konsultāciju birojs” saviem klientiem piedāvā risinājumus, kas ļauj viņiem koncentrēties uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanai, uzņemoties atbildību par darbu, kas ir mūsu darbinieku sirdslieta.
 
Mūsu uzņēmums  piedāvā saviem klientiem nemainīgu cenas politiku, t.i. pakalpojuma cena nemainās finanšu gada laikā, izņēmums ir ievērojama uzņēmējdarbības    paplašināšanās. Tādos gadījumos pakalpojuma cena tiek pārrunāta un saskaņota ar  klientu. Tas parasti ir start-up  vai jaundibinātu uzņēmumu gadījumos. Papildus mēneša maksai klienti maksā par gada pārskata sagatavošanu-viena mēneša  apmērā.
 
Visi pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti.