ZiņasPriecīgu Nexia dienu, jeb laipni lūdzam Nexia tīklā!

23 07 2020

2020.gadā 22.jūlijā tika svinēta Nexia diena!Nexia dienā Baltijas reģiona dalībfirmas Nexia Audit Advice (Latvija) un Nexia JK (Lietuva) atvēra savas virtuālās durvis jaunienācējiem, kuri ir gatavi pievienoties Nexia International globālajam tīklam -  Interbaltija (Latvija) un Flagman D (Moldova).

Nexia Audit Advice 2020.gada 22.jūlijā rīkoja attālināto sanāksmi Zoom platformā, kuras mērķis bija izveidot biznesa attiecības un sniegt informatīvu atbalstu partneriem, kuri vēlas un ir gatavi pievienoties Nexia International - globālajam profesionāļu tīklam. Sanāksmē piedalījās Nexia International dalībfirmu – Nexia Audit Advice un Nexia JK dalībfirmu komandas, kā arī kandidātu komandas, kas vēlas iekļūt globālajā tīklā Nexia International - Interbaltija un Flagman-D.

Sanāksmē Nexia Baltijas reģiona tīkla locekļi darbojās kā navigatori globālā Nexia tīkla galveno priekšrocību kartē, paverot izaugsmes un attīstības iespējas dalībfirmām gan reģionā, gan starptautiskā mērogā. Pēdējo desmit gadu laikā Nexia ir kļuvusi par platformu ciešas partnerības un draudzības veidošanai starp audita un konsultāciju profesionāļiem Baltijas reģionā. Baltijas reģionā uz Nexia bāzes tika izveidots lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj partneriem un klientiem virzīties uz priekšu reģionālajā tīklā, atrast integrācijas risinājumus, iegūt un apmainīties ar pieredzi, kompetenci, talantiem, kā arī stiprināt sabiedrības uzticību un radīt patiesu vērtību klientiem.