Par mums
UAB Nexia JK darbojas kopš 2002. gada.
 
 
Šajā periodā UAB Nexia JK ieguva klientu uzticību un kļuva par vienu no spēcīgākajiem uzņēmumiem, kas sniedz revīzijas, grāmatvedības, biznesa un nodokļu konsultāciju pakalpojumus Lietuvas Republikā.
 
Apsvērot vienu no mūsdienu uzņēmējdarbības iezīmēm - internacionālismu, t.i. ņemot vērā faktu, ka klientu sniegtie pakalpojumi neaprobežojas tikai ar Lietuvas Republikas robežām un tās tiesisko regulējumu, lai nostiprinātu ambīcijas nodrošināt individuālākus, kvalitatīvākus un efektīvākus pakalpojumus ne tikai Lietuvas Republikā, bet arī ārzemēs, starptautiskajos tirgos, 2018. gadā SIA „Nexia JK” nostiprināja savu pozīciju, kļūstot par NEXIA International tīkla dalībnieku. Vairāk.
 
Izvēloties UAB Nexia JK, Jūs saņemsiet atsaucīgāku, personiskāku, partneru servisu visā pasaulē.
 
Tādējādi, izvēloties UAB Nexia JK, klients izvēlas zināšanas, pieredzi un starptautisko kontaktbāzi.

UAB Nexia JK ir elastīga pakalpojumu sniegšana, neatkarīgi no tā, vai pakalpojumi tiek sniegti jauniem uzņēmumiem vai  uzņēmumiem ar pieredzi. 
 
UAB Nexia JK risinās klienta finanšu jautājumus no sākuma līdz beigām. Tā sagatavos, pārvaldīs, kontrolēs, nodos
 
will resolve the client's financial issues from the start to the finish. It will be preparing, managing, controlling, transferring.
  • UAB Nexia JK concept - to provide reliable and high-quality services to our customers on national and international markets.
  • UAB Nexia JK purpose - to bring together a dedicated team of experienced professionals to ensure the use of knowledge and experience in the business.
  • UAB Nexia JK aim - always surpass expectations of the customers and employees, define our company's attitude towards business and progress very clearly.
UAB Nexia JK uses modern integrated methodologies and technologies to provide consistent and high quality services.