LEXTAL

Izaicinājumi ir mūsu kaislība

Nexia LAS

Dapibus Elit Consectetur Vestibulum

Juridiskais atbalsts

Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus uzņēmums darbojas Rīgā, Latvijā, un tam ir stabila reputācija, sniedzot juridiskus pakalpojumus. Mēs piedāvājam pakalpojumus klientiem sākot ar valsts uzņēmumiem un starptautiskajām korporācijām, līdz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Pārstāvība tiesvedības procesos un šķīrējtiesās

Mēs pārstāvam klientus visās tiesās un šķīrējtiesās. Mums ir plaša pieredze Eiropas Savienības tiesā un Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Mēs konsultējam klientus un meklējam labāko risinājumu, lai izvairītos no garām un dārgām tiesvedībām.

Datu aizsardzība & IT

Mēs konsultējam un pārstāvam klientus saistībā ar intelektuālā īpašuma tiesībām, IT un datu aizsardzības tiesībām. Mūsu plašā pieredze izpaužas padziļinātajās zināšanās par likumdošanas un tās piemērošanas metodēm.

Par mums

Juridiskā firma LEXTAL dibināta 2003. gadā. Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus uzņēmums darbojas Rīgā, Latvijā, un tam ir stabila reputācija, sniedzot juridiskus pakalpojumus.
 
Lextal ir UNILAW (starptautiska neatkarīgu juridisko firmu grupa), MERITAS (neatkarīgu juridisko firmu alianse) un TELFA (angļu val. The Trans European Law Firms Alliance - starptautisku neatkarīgu juridisko firmu alianse, kas dibināta 1989. gadā; biedru firmas apvieno vairāk nekā 700 juristu visā Eiropā) biedrs. Lextal izveidoja ciešu sadarbību ar advokātu birojiem visās ES valstīs un NVS reģionā. Uzņēmumam ir izcila pieredze darījumu veikšanā, izmantojot uz rezultātiem orientētu pieeju.