JR Law

Juridiskās palīdzības kvalitātes stūrakmens ir specializācija konkrētās tiesību nozārēs

Juridiskais atbalsts komercsabedrībai

Mūsu juristi, kas specializējas komerctiesībās, sniedz juridisko atbalstu akcionāru un dalībnieku strīdos, valdes atbildības izvērtēšanā, uzņēmumu un to dalībnieku prasībās par uzņēmumam nodarīto zaudējumu piedziņu, u.c. gadījumos.

Klienti iruzticējuši mums vairākus Baltijas mērogā nozīmīgus uzņēmumu apvienošanās un iegādes, kā arī sarežģītus reorganizācijas procesus.

Biroja sertificēti datu aizsardzības speciālisti nodrošina atbalstu Latvijas vadošajiem uzņēmumiem datu aizsardzības procedūru ieviešanā.

Banku un finanšu tiesības

Mēs pārstāvam klientus, kuriem ir radušās strīdus situācijas ar bankām. Klienti novērtē mūsu juristu personīgo pieredzi, kas tika gūta strādājot lielākajās Latvijas kredītiestādēs, jo pieredze un praksē pārbaudītu zināšanu pielietojums sniedz klientiem iespēju izvēlēties piemērotāko risinājumu konfliktu risināšanā.

Klienti izsaka mums lielu atzinību par sniegto juridisko pakalpojumu kvalitāti, kas ir pamatu pamats, lai klientu lietas tiktu veiksmīgi atrisinātas tiesvedības procesos vai ārpustiesas kārtībā.

Nekustamais īpašums un būvniecība

Mūsu komanda ilgstoši sniedz juridiskos padomus lielākajiem nekustamo īpašumu projektu uzņēmējiem – biroja ēku, daudzdzīvokļu namu un ražošanas objektu attīstītājiem, tajā skaitā sniedzot juridiskus pakalpojumus nekustamā īpašuma priekšizpētes, iegādes, ietekmes uz vidi novērtējuma organizēšanas, projektēšanas, celtniecības un pabeigtu objektu pārdošanas procesos.

Biroja juristi sniedz juridisko atbalstu Latvijas lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Skandināvijas tirgū, ietverot arī imigrācijas, darba tiesību un nodokļu normatīvā regulējuma aspektus.

Par mums

Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus JR Law darbojas Rīgā, Latvijā, un tam ir stabila reputācija juridisku pakalpojumu sniegšanā.

 Mēs esam izveidojuši ciešu sadarbību ar advokātu birojiem visās ES valstīs un NVS reģionā.

 
JR Law ir izcila pieredze darījumu veikšanā, izmantojot uz rezultātiem orientētu pieeju.